Studio Frente Mar 103A
Studio Frente Mar 103A Balneário Camboriú biedt de nabijheid van toeristische attracties zoals het Atlântico winkelcentrum, gelegen op 5 minuten wandelen.
De Sao Sebastiao-kerk ligt op slechts 1 km verwijderd van het appartement, terwijl het Almirante Tamandaréplein zich op 500 meter hier vandaan bevindt. Tijdens het verkennen van Balneário Camboriú kunnen gasten gemakkelijk de Avenida Atlantica op 6 minuten wandelen ervandaan bereiken. Studio Frente Mar 103A ligt op 3 km van het Parque Unipraias Camboriu.
In het appartement zijn een apart toilet voorzien om uw comfort te vergroten.
Voor degenen die hun eigen maaltijden willen koken, biedt de accommodatie zelfvoorzienende opties zoals een koelkast, een oven en keukengerei.
- Locale bezienswaardigheiden
- Strand Praia dos Amores900 m
- Laranjeiras Beach4,6 km
- Unipraias Park900 m
- Winkelcentrum Praia Camboriu700 m
- Camboriu Football Stadium4,4 km
- cristo luz900 m
- Bus Station1,8 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Ministro Victor Konder14 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
Horeca
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van dit strand Studio Frente Mar 103A?
De Avenida Atlantica en het Atlântico winkelcentrum behoren tot de bezienswaardigheden in de buurt van dit strand Studio Frente Mar 103A. - ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Studio Frente Mar 103A?
Het duurt 10 minuten lopen om van Studio Frente Mar 103A naar het stadscentrum te komen. - ❓
Beschikt dit strand Studio Frente Mar 103A over een internetverbinding?
Ja, dit strand Studio Frente Mar 103A is voorzien van draadloos internet in de hele accommodatie. - ❓
Wat is de grootte van het appartement?
Het appartement bestaat uit 20 vierkante meters.